Hledáte velké konferenční prostory, kde bude o vaše hosty postaráno?

Je vaším úkolem uspořádat seminář, školení nebo nějakou větší konferenci? Pro větší události bude zcela jistě ideálním místem hlavní město Praha. Je však potřeba najít prostředí, které nabídne dostatečné zázemí a vyhoví kapacitním požadavkům. Velké konferenční sály zpravidla také mají zkušenosti s pořádáním větších eventů, a tak se výrazně omezí možné problémy s organizací. Jeden z pražských hotelů je v tomto ohledu velmi zajímavým místem. Pojďme se podívat, co vám může nabídnout.

Velké prostory pro velké události

Hotel Belvedere v Praze nabízí hned trojici konferenčních sálů, které vám poskytnou celkovou kapacitu 400 osob. Velký konferenční sál je označován jako Společenský sál, který hostům nabídne také dva bary. Zdejší technické vybavení vám poskytne vše potřebné pro zvládnutí a profesionální řízení velké konference. Máte tak dispozici dataprojektor a promítací plátno, systém ozvučení, mikrofon, a dokonce zde naleznete také tlumočnické kabiny. Samozřejmostí je flipchartová tabule.

Parkování, ubytování a catering

Jak je zřejmé, tento hotel zvládne také velké mezinárodní akce, a to si vždy vyžádá vyšší nároky na logistiku a ubytovací kapacity. Pokud jde o hosty, kteří dorazí autem, mohou parkovat v hotelových garážích. Bude-li kapacita garáží naplněna, je možnost využití parkovacích míst na Praze 7 v okolí hotelu.

Hoteloví hosté se následně mohou ubytovat v některém ze 149 pokojů, které všechny disponují moderním vybavením. Pokud se v hotelu rozhodnete pronajmout si konferenční prostory a očekáváte návštěvu významných hostů, mohou se ubytovat také v junior suitech s nadstandardním vybavením.

S ubytováním souvisí také kuchyně, která je charakteristická:

  • Širokou nabídkou mezinárodní jídel
  • Pokrmy z čerstvých sezónních surovin

Hotel sám o sobě nabízí možnost objednat si cateringové služby na profesionální úrovni, které zajistí občerstvení v průběhu konference. Můžete si tak být jisti, že o pohodu hostů bude nadstandardně postaráno.