Jak úspěšně propagovat váš byznys offline?

I když je nyní velmi moderní propagace na internetu skrze sociální sítě a webové stránky, tedy online, nutné je myslet i na variantu offline. Jaké možnosti v tomto směru máte?

Inzerát v tisku

Možností celkem účinné propagace je inzerát v tisku. I když se na první pohled zdá staromódní, což rozhodně je, dokáže oslovit každého čtenáře, i toho, který zrovna není či nikdy není, online.

Komplexní reklama

Propagovat svou firmu můžete skrze mnoho předmětů. Ať už nalepíte reklamu na váš automobil, budete rozdávat trička, pera, klíčenky, hrníčky, podtácky s logem vaší firmy, bude se povědomí o značce dále rozšiřovat. Taková reklama je stále offline.

Společenské události

Využijte propagace skrze společenské události. Vyberte si ty, které oslovují vaši cílovou skupinu a umístěte propagační materiály i sem. Právě na společenských událostech se srocuje množství lidí, ve kterých se mohou skrývat i desítky potencionálních zákazníků vaší firmy. Nezapomeňte, že základem propagace je vždy přesné určení cílové skupiny, na kterou bude propagace zaměřena. Oslovit můžete také sportovce či známé osobnosti, které mohou vaší firmě v propagaci pomoci.