Autopotahy a jiné doplňky

Rájem pro motoristy lze nazvat maloobchodního prodejce a velkoobchodního dodavatele autopříslušenství a různých autodoplňků VTVauto. Majitelé automobilů, ať už se jedná o firmy, soukromé osoby či jiné subjekty, mají možnost si v tomto obchodě vybírat nejen kvalitní autopotahy, ale i jiné doplňky. V nabídce jsou například ozdobné kryty kol, okenní deflektory, kterým se jednoduše říká ofuky, autorohože, autokoberce, různé chromové kryty, rámy a řadu dalších praktických i ozdobných autodoplňků.

Autopotahy

Bez kvalitních autopotahů dochází k zašpinění autosedaček a k jejich rychlému opotřebení. Proto jsou kvalitní autopotahy důležitým a praktickým prvkem, který navíc učiní interiér vozidla elegantním. Ještě v nedávné minulosti byly v prodeji universální autopotahy, které se hodily pro jakýkoliv automobil. To dnes již neplatí a autopotahy se šijí doslova na míru na jednotlivé značky a modely automobilů. Proto si i v obchodě VTVauto můžete pořídit kvalitní autopotahy na své konkrétní auto. Do kategorie autopotahů patří také autotrika na přední sedačku, která jsou určena pro automechaniky k zabránění ušpinění autopotahu při opravě či údržbě v autoservisu.

Další autodoplňky

V obchodě VTVauto si můžete například koupit ofuky oken, čili odborně okenní deflektory. Jedná se o protiprůvanové boční lišty, které se jednoduše přivřou do okna zpravidla u řidiče a spolujezdce. Kromě hlavního úkolu ofuků, kterým je ochrana proti zamlžení oken, mají ofuky i další přínosy. Poskytují možnost přirozené cirkulace vzduchu v interiéru auta, umožňují větrání za jízdy při dešti a zabraňují hluku při otevřených oknech. Vedle těchto praktických výhod jsou ofuky i vhodným stylingovým autodoplňkem.

Z čeho jsou ofuky vyrobeny?

Tyto boční lišty jsou vyrobeny z bezpečnostní plastové hmoty se sníženou propustnost UV-záření a je v kouřové barvě. Každý deflektor se speciálně tvaruje tak, aby odpovídal stylistické linii vozidla. Proto se ofuky liší podle toho, na které automobily jsou určeny. Jejich instalaci snadno zvládne i laik během několika vteřin.