Chcete zvýšit výkon u vašeho vozu? Popřemýšlejte o chiptuningu

Posted on Publikováno v Ostatní

Chiptuning je efektivním způsobem úpravy softwaru řídící jednotky motoru. Cílem chiptuningu je zpravidla zvýšení výkonu vozu či snížení spotřeby. Záleží také na tom, jaký typ chiptuningu si vyberete.

Správná volba

Pokud hledáte 100 % legální chiptuning, zavítejte na stránky mereni-vykonu.cz, které nabízí chiptuning ve variantě ATEST. Díky tomu získáte úpravu, která je plně úředně schválena Ministerstvem dopravy ČR a má legální status kdekoliv na světě. Nedílnou součástí úpravy je samozřejmě zápis do technického průkazu.

Varianty

V nabídce však najdete více typů chiptuningu. Zvolit si můžete již zmíněnou variantu Atest, jedná se o oficiálně homologovaný chiptuning se zápisem do technického průkazu. Varianta Economy se postará o to, aby došlo ke snížení spotřeby, ale výkon zůstává stejný. U varianty Balance dochází ke zvýšení výkonu motoru a snížení spotřeby současně a v rovnováze. Poslední varianta Power je určena pro všechny, kteří potřebují ze svého vozu dostat maximum. Cena všech typů úprav je naprosto stejná.

Záruky

Nabízí vám také chip tuning s 9 zárukami, mezi které patří například to, že získáte 100 % legální chiptuning a také záruka úspěšného absolvování STK. Zaručují vám špičkové technologie chiptuningu, odborné zázemí a moderní diagnostické přístroje. Díky tomu vozy po úpravě projdou STK kontrolou velmi hladce. Záruka se týká i zachování zákonných emisních limitů. Veškeré provedené úpravy jsou v souladu se zákonem o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích. Emise vozidla zůstanou stejná, jako před chiptuningem. Záruka se vztahuje i na životnost motoru, jeho opotřebení se nezvyšuje. Zvýšený výkon a sníženou spotřebu si tak můžete užívat po dlouhá léta bez starostí.

Profesionální přístup

Obraťte se na profesionály ve svém oboru a užijte si odborně provedeného chiptuningu. Tato změna nebyla nikdy snazší a za tak výhodnou cenu.