Dopřejte si manukový med, je mimořádně přínosný pro vaše zdraví

Používání medu je staré jako lidstvo samo. Je prokázané, že jde o potravinu, která nabízí široké spektrum složek, která podporují zdravé fungování našeho organismu. Každý med vzniká z nektaru, který včely sbírají z rostlin. Nejznámější je klasický luční med, který obsahuje nektar z mnoha druhů rostlin a stromů. Existují však také specifické druhy medů, které se liší podle rostlin, které včely opylují. Pokud jsou včely například u konkrétního pole nebo u konkrétních stromů, mohou vzniknout různé druhy medu pouze z konkrétních rostlin. Velmi ceněný je manukový med, který vzniká tím, že včely shromažďují nektar z manuky.

Seznamte se manukovým medem

Věděli jste, že je manukový med velmi zdravý? Má mnoho přínosů, kterými se liší od klasického lučního medu. Manuka, či také balmín metlatý, je rostlina, se kterou se setkáme především v Austrálii a na Novém Zélandu. Manuka je známá jako léčivá rostlina, která se používá pro celou škálu zdravotních stavů. Prostřednictvím medu spojíte příjemné s užitečným a získáte lahodný med s léčivými vlastnostmi. Nejkvalitnější manukový med nabízí internetový obchod na manukovemedy.sk. Zde můžete koupit manukový med nejvyšší kvality. Tento med se používá nejen jako potravina, ale také jako mast na rány všeho druhu.

Má silné antibakteriální a antivirové vlastnosti. Manukový med vám pomůže při problémech, jako jsou řezné rány a odřeniny, bolesti žaludku, poruchy trávení, slabý imunitní systém a nedostatek energie. Pořídit si můžete med, který je 100 % z Austrálie a je neohřívaný, tedy zcela syrový. Nenajdete zde žádné přidané přísady, jde o čistý přírodní med. Pochází přímo od australských včelařů a technika zpracování nijak nenarušuje jeho kvalitu. Rozhodně stojí za to se o tomto druhu medu dozvědět více a veškeré důležité informace i zdravotní přínosy naleznete právě na Manukovemedy.sk. Příroda se postarala o mnoho léků a proč bychom se měli neustále obracet na farmaceutický průmysl, když vám příroda dává vše, co potřebujeme.