E-shop s WordPressem? Víme, kam se obrátit!

Posted on Publikováno v Ostatní

Řešíte aktuálně co udělat s webem, který máte už pár let a jeho funkce už nejsou přizpůsobené aktuální situaci? Máte pocit, že se na trhu objevují novinky a uživatelé, potažmo zákazníci se tomu přizpůsobují. Dnes už službu nebo produkt koupíte hned na několika různých e-shopech a to je pro mnoho zákazníků rozhodující – pokud se jim dlouho načítá e-shop nebo jim trvá, než nakoupí, protože je vše zdlouhavé a nepřehledné, jednoduše půjdou jinam, kde nakoupí za pár minut, rychle a pohodlně. I to dnes může být rozhodující impuls, proč nakoupit u konkurence.

Aktualizujte web a e-shop

Věci se mění, zlepšují a zrychlují a jako podnikatelé se tomu musíte přizpůsobit. To znamená také přejít na novou a lepší verzi webu nebo e-shopu. Není žádný problém vytvořit e-shop na míru vašim potřebám nebo vašemu podnikání. Potřebujete vícejazyčné verze? Není problém. Potřebujete složitější weby nebo e-shopy? Není problém, firma WPDistro zvládne i velmi složité weby se speciální dopravou. Weby dosahují skvělých a vyšších výsledků ve vyhledávání a to především i díky tomu, že se správně a dobře nastavuje SEO. Nejde jen o nastavení jako takové, ale musíte myslet třeba také na správné SEO a klíčová slova. Od toho jsou tady profíci, kteří vše nastaví tak, aby se vaše stránky i e-shop objevoval co nejvýše ve výsledcích vyhledávání.

Napojit na systém? Není problém.

Oslovíte-li pro spolupráci firmu WPDistro, pak získáte skutečného profíka, který vám bude krýt záda. Například e-shopy jednotlivých zákazníků tvoří na platformě WordPress,která je dnes velmi oblíbená a uživatelsky příjemná, jednoduše pak e-shop wordpress můžete upravovat. Jde je také napojit na různé systémy a konkrétně firma WPDistro dokáže napojit e-shopy na jakýkoliv systém – účetní, skladový systém nebo další eshopiště.