Hledáte kvalitní pohonovou techniku?

Posted on Publikováno v Ostatní

Současný průmysl se neobejde bez mnoha strojů, automatických linek a další techniky, která umožní rychlou a kvalitní výrobu. Aby bylo možné takové stroje konstruovat, je třeba mít k dispozici potřebné součástky a techniku. Zapotřebí jsou také motory a převodovky, tedy technika, která se postará o to, aby bylo vše pohybu. Pokud potřebujete takový sortiment obstarat, nejlépe vám v tom pomůže FORIN, společnost, která se pohonové technice věnuje již 30 let.

Jaký sortiment potřebujete?

Společnost má široké nabídky převodovek. Patří mezi ně závitkové, převodovky, čelní převodovky, kuželovo-čelní převodovky, závitkové převodovky s čelní předlohou, paralelní převodovky, mechanické variátory, planetové převodovky, převodovky do těžkého průmyslu aj. Vybírat si můžete také přímočaré pohony, elektromotory, frekvenční měniče, tvarovací stroje a nejrůznější odlitky. V eshopu můžete najít řešení i pro ty nejnáročnější aplikace a pokud si nebudete vědět rady s výběrem, stačí specialisty kontaktovat na webu Forin.sk a oni vám poradí.

Nemusíte si vybírat jen hotová řešení, společnost může navrhnout technické řešení podle vašich potřeb. Můžete také objednat lineární vedení. Jedná se o lineární vodící systém, který umožní regulovatelný pohyb v jedné ose. Součástí jsou vodící systémy, které umožní fixovat pohyb právě v dané ose. K regulaci pohybu zde slouží pohon. FORIN vám zajistí lineární vedení podle požadavků.

Můžete si vybrat také ze široké nabídky převodovek a pohonů SJT Moldava, Výrobky si můžete vybrat od renomovaných výrobců STM, GSM, PACK Trade , elektromotory SIEMENS, VELA, NERI s možností dodání frekvenčních měničů i komponent dalších renomovaných výrobců. Inspirujte se nabídkou na webu FORIN.sk, najdou zde vhodnou techniku i ti nejnáročnější.