Hledáte zábavu pro vaši zahradní párty? Objednejte si dronovou světelnou show

Posted on Publikováno v Ostatní

Chystáte zahradní párty pro děti nebo vaše přátele a přemýšlíte nad tím, čím ji zpestřit? Pak věřte, že ideální volbou je dronová světelná show, kterou nabízí společnost MAGIC DRONES. Objednat si ji můžete jak u nás, tak i pro akce na Slovensku.

Co je dronová show?

Drone show je ohromující 3D nebeský balet, který mají na starosti osvětlené, synchronizované skupiny dronů. Ty předvádějí důmyslné choreografie. Na obloze se seskupují do různých leteckých formací a vytvářejí originální 3D obrazce. Drony se mohou dostat do výšky až 120 metrů a show je viditelná i ze vzdálenosti větší než je jeden kilometr. Celé představení je možné dopředu naprogramovat a drony v něm pak mohou vytvořit různé tvary, postavy, obrazce, nápisy číslovky a dokonce i animace. Kromě toho je světelná show sladěná s hudebním doprovodem, který tak doplňuje nezapomenutelnou světelnou expozici. Přivítejte své přátele na zahradní párty originálním nápisem nebo animací.

Výhody dronové show

Bývá považována za bezpečnější alternativu ohňostroje. Kromě toho nabízí daleko větší rozsah, než ohňostroj. Dokonce může na obloze vykouzlit i opravdový příběh. Dronová show se nestanene případnou příčinou požáru, neznečišťuje okolní ovzduší, je tichá a tudíž i ohleduplná k životnímu prostředí. Lze ji realizovat opakovaně, což u ohňostroje je velmi náročné. Je dokonale bezpečná. Show lze doplnit i dalšími světelnými efekty, laserovým systémem nebo tichou pyrotechnikou. Je vhodným doplňkem soukromých i veřejných akcí.

Bezpečnost je prioritou. Před show jsou vyhodnocována rizika, show chrání několik bezpečnostních prvků a před jejím začátkem je vždy vytvořena ochranná zóna. Drony ovládají piloti, kteří mají potřebné zkoušky a certifikace a společnost splňuje registraci jako provozovatel bezpilotních systémů.