Jak na plot

Posted on Publikováno v Ostatní

Potřebujete kolem vašeho domu plot? Je to poslední úprava exteriéru, která vás ještě čeká? Potom neváhejte a vyberte si váš vysněný plot. Díky dekorativnímu vzhledu se změní vizáž celého domu, získáte spoustu soukromí a pocit bezpečí, že vám vaše děti nikam neutečou, že si konečně můžete pořídit pejska, kterého jste chtěli celý život.

Jak vybrat ten pravý

Univerzální návod neexistuje, protože každý má o plotu vlastní představy. Někdo upřednostňuje funkčnost, jinému záleží především na designu. Pokud byste nejraději obojí, vsaďte na betonový plot, protože ten vám nabídne dlouhou životnost, bezúdržbovost a k tomu dekorativní design. betonové ploty jsou vyrobeny z kvalitního betonu, skládají se ze sloupků a plotových dílců. Díky revolučním výrobním technologiím se vyrábí betonové ploty s několika dekory, v mnoha barvách a můžete se rozhodnout, jestli chcete mít plot dekorovaný z jedné, nebo obou stran.

Zvolte si vše podle sebe

Chcete-li vytvořit harmonický celek vašeho domu s plotem, slaďte je barevně i stylově. Z nabídky betonových plotů vyberte takový, který se bude k vašemu domu hodit. Potom přizpůsobte výšku i tvar zakončení vašim představám a získáte perfektní výsledek. Zdá se vám pouze betonový plot nějak jednotvárný a nudný? Přidejte dřevěné latě. Těmi lze plot zakončit, nebo je umístit i mezi plotové dílce a betonový plot získá na vzdušnosti a opticky se odlehčí. Dřevo beton oživí a vy získáte zcela originální plot.

Nebojte se ani kombinovat více barev či vzorů. Betonové ploty není problém postavit ani ve špatně dostupných místech, šikovní montéři si poradí i s plotem v členitém terénu. Ať už bydlíte ve městě, nebo na vsi, vsaďte se, že se betonový plot bude hodit i k vašemu domu. Neumíte si to dostatečně představit? Navolte si kombinaci prvků v on-line konfigurátoru a prohlédněte si vizualizaci, abyste si udělali lepší představu o výsledném plotu. Abyste plot sladili se zbytkem prostoru kolem vašeho domu, můžete použít plotové dílce také ke stavbě zahradního domku na nářadí, altánu či garáže. Jejich použití je všestranné, vzhled moderní a manipulace s nimi není složitá.