Jakou techniku pořídit do skladu?

Ve skladu je potřeba neustále manipulovat se zbožím. Přesouvat těžká břemena svépomocí je však nemyslitelné, protože by to bylo náročné z hlediska času i počtu zaměstnanců. Mnohem lepší volbou je vsadit na kvalitní techniku, která zajistí rychlou, snadnou a především bezpečnou možnost, jak různá břemena posouvat z bodu A do bodu B.

Vsaďte na značku, která je zárukou spokojenosti

Potřebujete kvalitní paletový vozík? Když už se taková technika pořizuje, je vhodné zvolit kvalitní techniku od značky, se kterou máte záruku spolehlivosti a dlouhé životnosti. Ideální volbou je značka Linde, která je na trhu už více než 50 let a dodává techniku do více než 100 zemí světa. Nabízí vysoce výkonná řešení pro intralogistiku. Základem její nabídky jsou elektrické a dieselové vysokozdvižné vozíky, skladová manipulační technika, software pro management flotily, automatizovaná řešení, jízdní asistenční systémy a další.

Pokud máte zájem o vysokozdvižný vozík Linde, k dispozici vám jsou výkonné modely elektrických vozíků E60 – E80. S jejich pomocí můžete manipulovat i s velmi těžkými břemeny s váhou do 8 tun. Pohon těchto vozíků je zajištěn dvěma výkonnými střídavými elektromotory, integrovanými do kompaktní nápravy s bezúdržbovými brzdami. Můžete zde očekávat mnoho pokročilých funkcí a také se spolehnout na maximální bezpečnost každého, kdo bude daný stroj obsluhovat. Jedná se o bezkonkurenčí značku, u které vždy můžete očekávat to nejlepší. Zajímá vás více informací? Podrobné informace k jednotlivým modelům a technologiím naleznete přímo na webových stránkách Linde-mh.sk, kde si můžete zajistit také objednávku této techniky. Pokud vám ve skladu potřebná technika chybí nebo je ta vaše už zastaralá, nad nákupem nové byste rozhodně neměli váhat.