Kraťasy a polokošile z Ozonee pro každého

Posted on Publikováno v Ostatní

Krátké kalhoty, neboli také kraťasy patří od nepaměti k oblíbenému letnímu oděvu. Jsou pohodlné, lehké a také universální. Mohou je nosit muži i ženy od nejmladších a po nejstarší ročníky. Jedinou podmínkou je, aby se v nich člověk cítil dobře a také měl potřebnou míru sebekritičnosti. Stejně jako u jiných částí ošacení podléhají i kraťasy módním trendům.

Stylové kraťasy

Na kraťasech je krásné i to, že si můžete koupit stylové kraťasy pro nejrůznější příležitosti. Největší kategorií jsou zřejmě kraťasy volnočasové. Mohou se nosit nejen na různé sportovní aktivity, ale i na neformální setkání s přáteli. Nejoblíbenějším materiálem je džínovina. Další kategorií jsou pánské kraťasy koupací, neboli šortky, které v posledních letech úplně vytlačily krátké plavky. V obchodě Ozonee si můžete vybrat mezi koupacími šortkami černými, bílými, červenými či grafitovými, většinou s různými decentními, ale i veselými vzory. Oblíbené jsou i různé kombinace barev. Rovněž v ženském oddělení je pestrá paleta kraťasů nejrůznějších střihů, barev i materiálů.

Historie a vývoj polokošile

Polokošile je vlastně tričko s límečkem a krátkými rukávy. Za jejich popularitu vděčí mladí kluci i seriózní pánové tenisovým hráčům. Tradice triček s límečkem sahá až před rok 1926, od kdy se tato trička začala prosazovat i do jiných sportů. V posledních letech se polokošile staly dokonce součástí společenského oblečení. Pro neformální příležitosti nebo do práce lze nosit polokošili pod sako, což je velmi pohodlné. Neznámější značkou polokošil je Polo Ralph Lauren, a to po Ralphovi Laurenovi, který v roce 1972 vytvořil linku s názvem „Polo“ s malým logem znázorňujícím jezdce na koni.

Nošení polokošile

Tato součást pánského oblečení vyniká universálností a elegancí, pokud se nosí s kalhotami a sakem. Polokošile jsou ovšem vhodné i k šortkám, mikině, nebo svetru. Správně by se měly nosit zastrčené do kalhot. Obchod Ozonee nabízí především módní polokošile přiléhající k tělu. Při zapínání na tři knoflíčky ponechte vždy poslední knoflík odepnutý a chcete-li vypadat v pohodě, tak rozepněte všechny.