Minerální kameny a krystaly přitahující štěstí

Posted on Publikováno v Ostatní

Každý krystal nese svou vlastní energii, která pochází ze Země. Jejich vibrace dokážou využít i lidé naznalí síly minerálních kamenů. Dobrou zprávou je, že neexistuje žádná možnost udělat chybu a podporovat opačný výsledek vynášení negativní energie z krystalů, protože neexistuje. Neexistuje žádný negativně orientovaný kámen, protože není součástí přírodních jevů Země. Síla některých kamenů je však v určitých směrech intenzivnější.

Růženín

Již od roku 7 000 před naším letopočtem se lidé obraceli k růženínu pro jeho léčivé vlastnosti. Někteří léčitelé krystalů ho považovali za mocný léčivý kámen. Je to však krystal křemene, který je většinou spojován s láskou; a není žádná pozitivnější energie než láska.

Nefrit

Nefrit si vysloužil svou pověst mocného kouzla pro štěstí napříč kulturami a staletími – již staří Mayové ho používali k očištění od negativní energie. Nefrit má dlouhou historii používání k tomu, aby přinesl hojnost, zdraví a štěstí. I když jej lze nalézt v mnoha barvách, nejčastěji se zelený nefrit používá k přitáhnutí štěstí.

Citrín

Citrín, kouřový jantarový kámen z rodiny křemene, má vysokou vibrační energii, která je v souladu s bohatstvím a hojností. Je to také mocný krystal používaný k posílení schopnosti projevit se. Pomůže nám ujasnit, co ve svém životě opravdu chceme. Vzhledem ke své schopnosti transformovat negativní názory na pozitivní, citrín posouvá vaši auru, aby přilákal pozitivní zážitky ve vašem životě.

Sluneční kámen

Sluneční kámen se vyskytuje v odstínech zlaté a oranžové, proto dělá čest svému jménu. Jeho slunečná barva odpovídá jeho zářivé energii. Tato důvěra vštípená slunečním kamenem s sebou přináší štěstí a prosperitu. Je také o něm známo, že přitahuje slávu a pozornost.

Pokud chcete využít sílu krystalů či se jen ozdobit šperky s minerálními kameny, mrkněte na e-shop magieprirody.cu, kde objevíte velký výběr minerálních kamenů v mnoha různých provedeních, yonni vajíčka, solné lampy a mnoho dalšího spojené s přírodou.