Nenechte se při ekologické likvidaci vozidla napálit

Vozu se nezbavujeme zrovna každý den. Mnoho lidí vlastní už nepotřebný nebo nepojízdný vůz a jeho likvidaci často odkládá proto, že se obává byrokratického kolotoče. Likvidace vozu není nic těžkého, v podstatě se stačí obrátit na vhodnou společnost, která za vás vyřídí vše potřebné. Je potřeba si dát pozor na obyčejné překupníky, kteří vůz nezlikvidují, ale jen přeprodají do zahraničí. Vždy vybírejte jen certifikované společnosti, které mají ty nejlepší reference. Nejlepší volbou je v tuzemsku společnost na SbohemAUTO.cz.

Proč se obrátit právě na SbohemAUTO.cz?

Jedná se o certifikovanou společnost, která nabízí velmi kvalitní služby a má proklientský přístup. Společnost likviduje osobní i nákladní automobily a svůj vůz nemusíte nikam dopravovat, ona vám ho zcela zdarma odveze. Zatímco mnoho společností vám zajistí likvidaci pouze zdarma, SbohemAUTO vám za váš vůz vždy zaplatí. Některé firmy nevyplácí za vozy nic a vymlouvají se na nízké výkupní ceny kovů, každý vůz má však určitou hodnotu a je fér, abyste za něj dostali zaplaceno. Jaká je vlastně ekologická likvidace cena? Ta se liší podle vozu, jeho stavu, stáří a použitelnosti náhradních dílů. Společnost vám však za váš vůz vyplatí až 5000 korun. Výkupní cenu si můžete dokonce ověřit i předem a to skrze telefonní linku nebo kontaktní formulář, který naleznete na webových stránkách společnosti.

Příjemným bonusem je, že každý klient společnosti získá automaticky poukaz na nákup nového vozu Opel v hodnotě 10 tisíc korun. Společnost využívá výhradně plně certifikovaná recyklační centra, která jsou akreditovaná pro ekologickou likvidaci autovraků. Samozřejmostí je vystavení potvrzení o ekologické likvidaci vozu, abyste ho mohli odhlásit u evidence silničních vozidel. Neriskujte zbytečně a obraťte se rovnou na zkušenou a ověřenou společnost, u které se dočkáte nejlepšího jednání i nejlepších podmínek.