Neriskujte s kamenným obchodem a otevřete si eshop

Posted on Publikováno v Ostatní

Co nás naučila koronavirová krize? Naučila nás, že nikdy nevíme, co můžeme čekat. Jedno je však jisté, online svět tu s námi bude vždy. Počet internetových uživatelů dosahuje vrcholu, dnes navštěvuje internet prakticky každý a stal se především hlavním místem, kde se nakupuje. Pokud disponujete eshopem, můžete oslovit lidi třeba z celého světa. Navíc s eshopem může začít skoro každý. Že to není pravda? Dnes nepotřebujete umět programovat a kódovat, abyste měli úspěšný eshop. Nemusíte mít zkušenosti v marketingu, abyste rozjeli úspěšnou kampaň.

Řešení pro váš eshop

Jediné, co potřebujte, tak je dobrý úsudek a ten budete potřebovat hned při prvním kroku, kterým bude výběr vhodného poskytovatele a řešení pro váš eshop. Eshop lze provozovat mnoha způsoby, některá řešení jsou vhodná pro malé eshopy, některá jsou pro eshopy nevhodná. Když už se vybírá řešení, mělo by to být takové, které je stavěné pro úspěšný eshop a využívají ho i nejúspěšnější eshopy na trhu, tím řešením je Prestashop. Je podporován i v češtině, nabízí nespočet vzhledů i funkcí. Jde o open source řešení, které lze libovolně přizpůsobit. Abyste s Prestashopem stvořili dokonalý eshop, potřebujete k tomu specializovanou firmu, která s ním umí zacházet.

Specialisté na Prestashop

1Presta.cz je jediným oficiálním českým a slovenským partnerem Prestashopu, tato firma už stvořila stovky eshopů a to včetně eshopů pro velké a známé značky, ostatně jak můžete vidět v referencích.

Je jedno, jaký eshop chcete spustit, vždy se vyplatí obrátit na zkušenou firmu, která vám udělá řešení, se kterým můžete konkurovat ostatním eshopům. Nedělejte zbytečnou chybu a zvolte moderní řešení. Společnost vám udělá vzhled i funkce na míru, aby byl eshop podle současných standardů a vaše potenciální zákazníky okamžitě zaujal. Společnost vám zajistí nejen výhodné vytvoření eshopu, ale také vás a ním naučí zacházet a postará se také o jeho výhodnou správu.