Plechová střešní krytina, to je střecha na celý život

Rekonstruujete nebo stavíte dům a přemýšlíte nad výběrem střešní krytiny? Ještě než se rozhodnete pro krytiny, které znáte, nebo které používají vaši sousedé, je vhodné si rozšířit obzory a podívat se, jaké možnosti se vám na trhu nabízejí. Mezi nejlepší možnosti patří plechové střešní krytiny COMAX®. Vynikají vysokou odolností, dlouhou životností a dalšími výhodami, které si představíme.

Střešní krytiny COMAX®

Jde o moderní krytinu, která vyniká velmi nízkou hmotností, snadnou montáží, dlouhou životností i stálým zachováním původní barvy, tyto střešní krytiny jsou 100% recyklovatelné a najdete je v mnoha provedeních, jak designových, tak i barevných. Výrobce STŘECHY COMAX®, kterého najdete ve Velvarech, vyrábí různé plechové krytiny, jde o :

  • COMAX ALUKRYT®
  • COMAX TAŠKA MAXI
  • COMAX FALC
  • COMAX KLIK
  • COMAX VLNKA
  • TRAPÉZOVÉ PLECHY COMAX®
  • COMAX BoCo 330

Střešní krytiny jsou vyráběny špičkovým technologickým postupem, který taškám dává životnost až 65 let. Výrobce STŘECHY COMAX® má bohaté zkušenosti s lakováním plechových pásů systémem COIL COATING. Plně spolupracuje se svou mateřskou společností METAL TRADE COMAX, a.s, která je jedním z prvních představitelů kontinuálního lakování v Evropě.

Plechové střešní krytiny COMAX® jsou investicí, které litovat nebudete. Samotný výrobce dbá na individuální přístup a je pro něj důležité, aby byl každý klient spokojený. Pokud budete mít o krytinu COMAX® zájem, výrobce vám zdarma vypracuje kladečský plán pro pokládku plechové krytiny, který bude zahrnovat i doporučený sortiment, který je potřeba, aby střešní plášť správně fungoval. Střešní krytina vám bude dodána do 10 dnů od zadání zhotovitele stavby. Kromě střešní rytiny se výrobce zaměřuje i na prodej široké škály doplňkového sortimentu, nabízí i spojovací materiál řadu bezpečnostních prvků. Kompletní informace i možnost objednávky či dotazů najdete na webu Strechycomax.cz.