Podpořte svůj pocit bezpečí nákupem fotopasti

Posted on Publikováno v Ostatní

Doma se chce každý cítit příjemně a bezpečně. Pokud vás už někdy někdo vykradl nebo máte podezření, že vám na pozemek vkročil někdo cizí, zajisté máte obavy o svoje zdraví a o svůj majetek. Než abyste se zbytečně trápili, raději si pořiďte prostředek, který dokáže přítomnost cizích lidí na vašem pozemku spolehlivě zaznamenat a sice fotopast.

Jak vám fotopast pomůže?

Toto malé zařízení má velikost zhruba digitálního fotoaparátu, ale umí toho mnohem více. Stane se vašim třetím okem, které nikdo neuvidí. Fotopasti mají maskovaný vzhled a nejlepším místem pro jejich umístění je strom, se kterým doslova splynou. Ze stromu bude fotopast hlídat váš pozemek. Fotopast má citlivý senzor, konkrétně jde o PIR čidlo. Jeho úkolem je rozpoznat jakýkoliv tepelný pohyb. Když na váš pozemek kdokoliv vkročí, nemusí jít jen o lidi, ale i o zvířata, fotopast ho zaznamená. Rychlost záznamu je jen zlomek sekundy, takže fotopasti nic neunikne. Jelikož mnoho vetřelců vnikne na pozemek v noci, fotopasti Bunaty disponují neviditelným nočním přísvitem, takže i v nočních hodinách pořídí kvalitní snímky. Sami si nastavíte, kdy bude fotopast aktivní, aby pozemek nesnímala, když si tam hrají vaše děti, ale třeba tehdy, když jdete spát nebo když jste mimo dům.

Vyplatí se pořídit fotopast Bunaty, která má kvalitní LCD displej, na kterém si následně záznam můžete prohlížet. Jelikož je ukládán na paměťovou kartu, můžete si ho samozřejmě prohlédnout, třeba i v počítači nebo televizi. S fotopastí můžete mít i aktuální přehled, co se na pozemku děje, stačí zvolit GSM fotopast, ta všechny pořízené snímky pošle na váš telefon nebo na email, takže budete stále vědět o aktivitě na vašem pozemku. Konečně si dopřejete klidný spánek, když budete vědět, že vás střeží spolehlivá technologie, které nic neunikne.