Zajistěte si profesionální správu budov

Aby dům správně fungoval a byl bezpečný, je zapotřebí jeho kvalitní správa. Když má budova správce, který se o ní řádně stará, není se čeho obávat. Správa budov rozhodně není jednoduchou činností, je třeba dbát na neustálé revize, zajišťovat úklid a mnoho dalšího. Náhle člověk zjistí, že každá budova je složitým objektem, který má mnoho potřeb.

Nechte správu budovy na profesionálech

Zajímá vás komplexní správa budov? V takovém případe se vyplatí obrátit na profesionály ze správcovské společnosti HomePro. Zajistí vám jak správu bytových domů, tak i správu administrativních budov. Správce bude dbát na revize a prohlídky požární ochrany, údržbu výtahů, revizi a údržbu kotelny, úklid společných a kancelářských prostorů, deratizaci nebo i péči o okolní zeleň. Může být zajištěna i správa kombinovaných budov, tedy budov, které obsahují byty i obchodní nebo administrativní prostory. Společnost se postará o o správu budov Bratislavě i blízkém okolí.

Společnost rovněž zajistí roční vyúčtování nájemného.

Vyúčtování je potřeba zaslat každý rok nejpozději do 31. května. Jde o poměrně složitý dokument a ne každý se v něm dokáže vyznat. Samotnou podstatou je porovnání všech zálohových plateb, které jste měsíčně hradili a reálných nákladů v daném zúčtovacím období. Společnost zpracuje všechny podklady, veškeré údaje budou řádně zkontrolovány, vyúčtování bude zpracováno a následně zasláno vlastníkům. Výsledkem každého vyúčtování je buď přeplatek nebo nedoplatek. Spolupráce s HomePro má mnoho výhod, budete mít zajištěnou správu domu na jednom telefonním čísle, všechny úkony bude dělat jedna firma, platba za služby bude jednou za měsíc, ušetříte mnoho času, služby jsou na vysoké úrovni a získáte dlouhodobého a spolehlivého partnera, který je vám neustále k dispozici. Zjistěte více informací na webu Homepro-sprava.sk.