3 tipy na levné dárky, které potěší každou ženu

Posted on Publikováno v Propagace

I dárky, které nejsou natolik finančně náročné, dokáží náležitě potěšit. Cena dárku totiž nutně nemusí vypovídat o jeho kvalitě. Pokud vaše finanční možnosti nejsou takové, můžete zvolit kvalitní dárky, které jsou však cenově dostupnější. Jaké to jsou?

Květiny

Pravdou je, že levnou variantou dárku jsou bezesporu květiny. Nemusíte kupovat obrovskou kytici květin v tom nejdražším květinářství u vás ve městě. Mnohdy stačí, když zavítáte do supermarketu, nakoupíte několik druhů květin a doma je svážete do jedné velké kytice. Taková kytice vás následně vyjde kolem 300 Kč. Ženy květiny milují a jedná se o dárek, který nikdy nezklame a je vhodný k narozeninám, svátku i výročí.

Zážitek

Levnějším dárkem, který také vždy potěší, je zážitek. Vyberte takový, o kterém víte, že vaši ženu potěší. Zvolit můžete lístky do kina, do divadla, na koncert nebo naplánovat romantický výlet vlakem, jehož cílem budou krásné přírodní scenérie. Výlet se dá naplánovat tak, aby vaší drahou polovičku uchvátil, ale vás finančně nezruinoval, jde jen o to, abyste si s daným výletem dali práci. Před návštěvou divadla či kina můžete své ženě připravit romantickou večeři, která je mnohem větším gestem než drahé dary.

 

Parfém

Dárkem, který vždy potěší a nikdy nezklame, je bezesporu parfém. Zvolit můžete variantu imitace parfémů, které jsou cenově mnohem dostupnější, přitom voní stejně krásně. Jsou opatřeny krásným flakonkem a na výběr máte z desítek druhů nejrůznějších parfémů. Kombinovat můžete také parfém s kyticí a ženu potěšit o něco více. Napodobeniny parfémů jsou skvělou volbou pro všechny, kteří nechtějí do parfému investovat stovky korun, ale chtějí své drahé polovičce udělat náležitou radost. Vyberte ji proto takový parfém, který bude odpovídat jejímu vkusu a osobnosti.