Klasické firemní propagační materiály: Jaké vybrat?

Plánujete propagaci vaší firmy a přemýšlíte o vhodných propagačních materiálech? Vybírat byste je měli podle cíle, kterého chcete propagačním materiálem dosáhnout a formy, která určuje, jak bude sdělení předáváno. Sáhnout můžete také po klasických propagačních materiálech nebo vsadit na modernější způsoby propagace. Jaké jsou ty klasické?

Klasika, která nezklame

Určité firemní propagační materiály jsou jakýmsi základem, který by měla užívat každá firma, jedná se například o vizitky, štítky produktů, katalogy či brožury. Vsadit však můžete i na propagační materiál ve formě letáků, plakátů či billboardů. V tomto ohledu záleží na tom, co přesně propagujete a jaké je vaše cílová skupina.

Vybírejte podle cíle

Pokud je vaším cílem širší skupina zákazníků různého věku, jsou vhodné letáky, které můžete nechat rozdávat na ulicích. Pokud cílíte na skupinu žijící v určité oblasti, budou se vám hodit také billboardy, které upoutají zrak. Investice do propagačních materiálů nemusí být malé, ale při správné volbě se vyplatí. Nezapomeňte ani na možnost reklamní inzerce v časopisech či novinách.