Moderní způsoby propagace: Vyberte ty správné pro vaši firmu

Kromě klasických tištěných reklamních materiálů a sdělení v tisku můžete popřemýšlet i o modernějších způsobech propagace pro vaši firmu.

Pojízdná propagace

Mezi modernější formy propagace patří jistě reklama na kolech. Samozřejmě, že již v minulosti se tato reklama praktikovala, ale dnes ji můžete umístit nejen na auta, ale i skútry, autobusy či tramvaje. Možností je nejen reklamní polep auta, ale i magnetická reklama, kterou z auta snadno sundáte a nezanechá žádné stopy. Můžete ji tak snadno obměňovat.

Vše online

Dnes je důležité nezapomenout ani na reklamu prostřednictvím internetu, který vám nabízí široké pole možností. Propagační sdělení můžete rozšiřovat skrze bannery na webových stránkách, ale také jako reklamu na sociálních sítích. Velmi populární je oslovení vlogerů a tzv. influencerů, které sledují určité cílové skupiny osob. Pokud patří i do vaší cílové skupiny, je možné influencery oslovit. Oni se vám o aktivní reklamu na sociální síti postarají a zaručí velký počet zhlédnutí sdělení.

Při prezentaci

Nezapomeňte na propagační materiály při prezentaci. Moderní formou jsou roll-upy, které snadno vybalíte, zabalíte a můžete je použít znovu.