Chtěli byste pro svou společnost získat certifikáty

Posted on Publikováno v Ostatní

Jak nejlépe ukázat, že jste moderní společnost, která dbá na kvalitu nebo třeba životní prostředí? Můžete o tom napsat, ale to každého nepřesvědčí, certifikáty však už ano. Každá významná a velká společnost disponuje certifikáty a pokud chcete ukázat svým partnerům nebo potenciálním klientům své přednosti, s certifikáty se vám to zajisté povede. Bude to pro vás skvělá výzva a zároveň získáte s certifikátem i konkurenční výhodu oproti společnostem, které certifikáty nedisponují.

Jak certifikát získat?

Pokud máte o certifikáty zájem, obraťte se na specializovanou společnost, kterou naleznete na euroiso.sk. Zajistí vám důvěryhodnost kvalitu a profesionální přístup. Zajímá vás Environmentální prohlášení EMAS? Jedná se o komplexní soubor informací pro veřejnost a jiné zúčastněné strany. S tím společnost potvrzuje svůj závazek vylepšovat procesy týkající se životního prostředí. Zahrnuje to strukturu, aktivity, enviromentální politiku a management, dlouhodobé i krátkodobé cíle, enviromentální chování a dodržování příslušných právních požadavků, které se životního prostředí týkají.

Velký zájem je o iso 9001. Zajímá vás, jaká je pro certifikát iso 9001 cena? Stačí, když na webu společnosti vyplníte formulář a dostanete všechny potřebné informace. ISO 9001 je certifikátem kvality, jeho norma řeší přístup v rámci odběratelsko-dodavatelských vztahů. Tento systém je třeba mít uplatněný při zavedení systému kvality a pak ho obhájit v certifikačním auditu. Zahrnuje plnění legislativních a zákaznických požadavků, procesní řízení, řízení rizik, definování systému jakosti, odpovědnost managementu, řízení zdrojů, řízení realizace, hodnocení dodavatelů, spokojenost zákazníka, interní audit a analýzu a zlepšování. Kromě tohoto certifikátu se vám nabízí například také certifikáty ISO 14001 a ISO 45001. Zjistěte více informací přímo na webu euroiso.sk.