Likvidací vozidel nemusíte ztrácet čas. ZAHOTOVÉ vyřídí vše za vás!

Na českých ulicích, silnicích a parkovištích je stále mnoho nepojízdných automobilů, které zabírají místa určená k parkování a všichni víme, že s nedostatkem míst k parkování bojuje sad každé město. Vraky mnohdy vypouštějí různé kapaliny, které ničí životní prostředí. Zbavte se autovraku včas a bez námahy, předejdete problémům s úřady a budete mít čisté svědomí. Na webu zahotove.cz zjistíte, že to jde rychle a efektivně.

Stačí vyplnit jednoduchý formulář

Jediné, co musíte udělat, abyste byli rychle zbaveni vašeho nepojízdného vozidla nebo stroje, je vyplnit jednoduchý online formulář. Specifikace zapsané ve formuláři jsou během chvíle vyhodnocené a vy se dozvíte přibližnou cenu vaše vraku.

Na základě zjištěné ceny se můžete rozhodnout za využijte výkup za hotové bez zbytečné byrokracie. Peníze vám mohou být vyplaceny okamžitě, při odtahu vozidla.

Odtah vraku nechte na profesionálech

Pokud využijte službu zahotove.cz, čekejte rychlý a profesionální přístup. Pracovníci firmy se s vámi domluví na termínu odtahu vraku a vyplacení peněz v hotovosti. Vaše nepojízdné vozidlo nebo stroj může být odtažen ze všech koutů České republiky.

Výkup se vztahuje na všechny typy vozů, včetně strojů

Ať už se potřebujete zbavit firemního či soukromého vozu, veterána, bouraného, nepojízdného či potřebujete využít výkup nákladních automobilů, profesionální likvidace vozidel vás zbaví všech typů vozů, a to včetně užitkových a stavebních strojů.

Co má vliv na cenu odtaženého vraku?

Pokud chcete za vrak získat vyšší částku, zjistěte, zda má váš vůz nebo stroj tyto položky:

  • klíče od vozu nebo stroje
  • servisní knížku
  • osvědčení o TP / originál původního TP země původu
  • zelenou kartu
  • jste prvním majitelem
  • záruka na technický stav
  • doklad o českém původu vozu nebo stroje.