Roční hlášení – kdo vám s ním pomůže?

Posted on Publikováno v Ostatní

Dnes existuje už spousta firem, která vám může pomoci s mnoha věcmi, se kterými byste se jinak trápili sami. Podobně to funguje třeba také v problematice odpadů. Nejste zrovna experti na nakládání s nebezpečným odpadem ani na roční hlášení, které musíte podávat? Přenechejte své starosti jiným! Z nabídky si vyberte společnost, která má spoustu zkušeností a pomůže vám v ohledu ročního hlášení. Můžou vám například jen poradit a být konzultanty, kteří jsou přijdou s dobrou radou nebo se postarají o všechno okolo ročního hlášení za vás a vy tak budete mít volné ruce k dalším věcem. Víte, že u hlášení za odpady došlo ke dvěma důležitým změnám?

Nové limity

Jednou z důležitých a pro mnoho producentů nebezpečného odpadu také potěšujících novinek jsou limity. Původní limit byl 100 kilogramů, pokud se tento limit prekročil, museli jste podávat hlášení za odpady. Nové limity jsou 600 kilogramů a pokud se překročí, je nutné podat roční hlášení za odpady 2021. Díky těmto změnám se ulevilo mnoha drobným producentům nebezpečného odpadu. Ostatní odpady zůstávají zatím beze změny. Nechcete vše dělat sami? Ecoservis je firma, která umí pomoci. Připraví vám podklady, pomůže a poradí nebo vše udělá za vás. Budou nápomocni a jejich zkušenosti se vám jistě budou hodit.

Nový termín podání

Nově se také mění termín podání ročního hlášení za odpady. Stále zůstává únor, ale z původního termínu 15. února je změna na 28. února každého roku. Máte tedy na podání celých 13 dní navíc. V letošním roce je tedy potřeba podat roční hlášení za odpady nejpozději do 28. února 2022. Rocnihlaseni.cz tak můžete připravit svépomocí nebo za odborného dohledu odborníků, kteří vám poradí a pomohou.