Šroubové kompresory jsou ideální pro každou velkou firmu

Současný průmysl by se bez kompresorů neobešel. Jedná se o technologii, která umožní využívat stlačený vzduch k široké škále činností. Se stlačeným vzduchem lze čistit, můžeme jím hustit pneumatiky nebo jej využívat k pohonu různého nářadí a strojů. Pro běžné činnosti postačí většinou malý pístový kompresor, ale pro velké firmy by byl příliš nákladný a nepraktický. Pokud je zapotřebí neustálý zdroj stlačeného vzduchu, existuje jediný jeho spolehlivý zdroj – šroubový kompresor.

Šroubové kompresory BOGE

Šroubové kompresory mají velké množství předností. Jsou o poznání méně hlučné než ostatní druhy kompresorů. Při správné údržbě mají velmi dlouhou životnost a také vyrábí kvalitní stlačený vzduch a za nejlepší cenu. Šroubový kompresor se ve firmě umístí na potřebné místo a následně přes potrubí vede stlačený vzduch tam, kde je potřeba. Tyto kompresory jsou nejlepší volbou pro nepřerušovaný provoz, kde je neustále zapotřebí stlačený vzduch pro pohon nářadí a různých strojů.

Pokud máte o šroubové kompresory zájem, ideální volbou jsou kompresory BOGE.

Zajistí vám je specializovaná firma COMPRESSED GAS CZ s.r.o., která je nabízí na svém webu Kompresory-filtry-servis.cz. Samozřejmostí je záruka na 5 let. Postará se jak o zajištění těchto kompresorů, tak rovněž o servis šroubových kompresorů. Kromě prodeje kompresorů a servisu nabízí firma také širokou škálu služeb, které zajisté oceníte. Nabízí pronájem kompresorů – ten využijete nejlépe, pokud potřebujete kompresor jen jednorázově nebo nárazově. Postará se také o technické poradenství, výkup kompresorů, měření spotřeby stlačeného vzduchu, měření netěsností v rozvodech a mnoho dalšího. Navštivte webové stránky firmy a inspirujte se všemi možnostmi, jaké se vám nabízejí.