Užijte si léto v domě na stromě

Toužili jste už od dětství po domku na stromě? Některé děti se ho dočkaly, ale většina musela tento sen spolknout. Můžete si ho ovšem splnit i v dospělosti a nejde o žádný bunkr, ale o luxusní domy na stromě, které nabízí maximální komfort. Tyto domky se jmenují Treehouse Ještěd a jak už název napovídá, budete z nich mít panoramatický výhled právě na Ještěd, dále také na Ralskou pahorkatinu a na Bezděz.

Co od domů na stromě očekávat?

Domy na stromě jsou dělány pro každého, kdo si chce odpočinout od svého hektického života. Jsou proto umístěny daleko od lidí, uprostřed lesa v krásné a čisté horské přírodě. Nejbližší obcí jsou Křížany. Neuslyšíte zde městský hluk ani neuvidíte žádná sídliště. Kolem vás budou jen koruny stromů a uslyšíte zpěv ptáků. Budete si užívat svěží horský vzduch, ráno vás bude vítat východ slunce a v noci zase noční obloha bez světelného znečištění. Domy jsou luxusní, ale chybí v nich elektřina, abyste si odpočinuli od veškeré elektroniky, která pouze odvádí vaší pozornost a zaměstnává vás, abyste se mohli soustředit na to, co je v životě skutečně důležité.

Přes den můžete podnikat výlety do okolí, grilovat, bavit se s přáteli, relaxovat v houpací síti nebo třeba využívat venkovní saunu. Náhled zjistíte, že se obejdete bez mnoha věcí, kterými jste přes den obklopeni a že se cítíte velmi šťastní. Občas je potřeba uprchnout ze svého života a konečně se svobodně nadechnout, aniž byste byli obklopeni povinnostmi nebo jinými lidmi. Můžete sem vyrazit sami, se svým protějškem, s rodinou nebo i se svými přáteli. Ubytování v domech na stromě je zážitkem na celý život, který si budete chtít opět zopakovat. Jde o zcela jiné ubytování než jste byli doposud zvyklí. Pokud vás ubytování Ještěd zajímá, zjistěte více informací na Treehousejested.cz.