Nová dodávka v podnikání přináší mnoho výhod

Existuje mnoho pracovních oborů, kde se bez dodávky neobejdete – donášková služba, řemeslné práce, provoz školky nebo dětské skupiny, provoz velkoobchodu apod. Dodávka poskytuje prostor pro převoz nářadí a strojů, materiálu, zboží nebo zaměstnanců. Nová dodávka toho svým majitelům poskytují mnohem více.

Místo pro vaši reklamu

Prázdná místa na dveřích dodávky lze využít pro vaši reklamu. Ať už jezdíte jen po vašem městě, nebo se vydáváte do vzdálenějších a okolních obcí, vždy je velká možnost, že si vaší reklamy na dodávce všimne další potencionální zákazník nebo klient.

Nová dodávka nebo valníky s plachtou do 3 5 t jsou bezplatným prostorem pro zviditelnění vaší firmy.

Nová dodávka dělá vaši firmu prestižnější

Pokud budete městem projíždět ve staré špinavé a oprýskané dodávce, v lidech to nebude vzbuzovat důvěru ve vaše kvalitní produkty nebo služby. Nová dodávka působí na okolí profesionálním dojmem, což se může odrazit v počtu dalších zakázek nebo uskutečněných prodejů.

Nová dodávka vás nenechá na holičkách

U nové dodávky je jen malá pravděpodobnost, že zůstanete stát na silnici s defektem ve chvíli, kdy jedete na důležitou zakázku či za důležitým obchodem. Spolehlivost nových vozů je téměř 100% a jen málo podnikajících si může dovolit přicházet o důležité zakázky.

Kam pro novou dodávku

Nasedniajed.cz je web zaměřující se na prodej nových dodávek Opel s českou nástavbou. Všechny vozy jsou skladem a mohou být přivezeny až k vašim dveřím. Výroba nástavby na zakázku trvá přibližně 3 – 4 týdny.

Dodávky Opel vyrábí vozy do 3 5 t, což má mnoho výhod:

  • žádné placení mýta
  • žádný tachograf
  • řidičský průkaz skupiny B postačí
  • kvalitní česká nástavba
  • vhodné pro mezinárodní přepravu

Rozjeďte své podnikání ještě dnes a opatřete si novou dodávku na nasedniajed.cz.