Zajistěte své společnosti certifikaci

Jak dokázat vašim potenciálním zákazníkům a partnerům vaše kvality? Jednou z nejlepších možností je získání certifikátů. Jak jich ovšem dosáhnout? Zajistí vám je certifikační autorita, společnost TSÜ, a.s., která je slovenskou pobočkou německé certifikační společnosti TSÜ Technische Standards Überwachungs GmbH. Máte zde záruku kvality precizní německé certifikace norem ISO a to za příznivé ceny.

Jaké certifikace se vám nabízí?

Společnost vám odborně a důvěryhodně zabezpečí certifikát manažérských systémů podle ISO 9001, ISO 14001 a ISO 45001. Ne každý zná jednotlivé certifikáty a je vhodné se o nich dozvědět více informací. Certifikát iso 9001 poskytuje záruku, že produkujete kvalitní výrobky nebo poskytujete kvalitní služby. Jde o management jakosti, který zajistí důvěryhodné vztahy s vašimi zákazníky i dodavateli. Výhodou je, že je tento certifikát vhodný naprosto pro všechny typy společností. U tohoto certifikátu je hlavním bodem spokojenost zákazníka, tedy aby došlo k naplnění jeho očekávání a to v daném termínu. Vyplatí se dbát na spokojenost zákazníků, protože následně se rádi vrací, aby znovu nakoupili a a rádi také produkty nebo služby doporučují dále.

A co certifikát iso 45001?

Tento certifikát potvrzuje, že vaše firma dbá na ochranu zdraví zaměstnanců a jejich bezpečnost při práci. Pracovníci i dodavatelé jsou upozorňováni na termíny platnosti potřebných odborných školení a školení z BOZP a PO. Tím se snižuje snižuje riziko úrazovosti nebo různé důsledky, třeba poškození vybavení, reklamace a další. Stejně jako předchozí certifikát, i tento je vhodný pro širokou škálu společností. Pokud jste se o certifikace ještě nezajímali, možná je nejvyšší čas to udělat. Když je budete mít, získáte výraznou výhodu před všemi společnostmi, které takovýmito certifikáty nedisponují.